LaVie LeVin
Chemieweg 51
1422 DX Uithoorn
0297 - 524010
info@lavielevin.nl
sluiten

Prijsinformatie

Al onze wijnen zijn ingedeeld in prijscategorieën

A: € 0,00 - € 5,00
B: € 5,00 - € 7,50
C: € 7,50 - € 10,00
D: € 10,00 - € 12,50
E: € 12,50 - € 15,00
F: € 15,00 - € 17,50
G: € 17,50 - € 20,00
H: € 20,00 - € 25,00
I: € 25,00 - € 30,00
J: € 30,00 - € 40,00
K: Meer dan € 40,00

Cave des Vignerons de Montfrin

Net ten zuiden van de befaamde Pont du Gard liggen de wijngaarden van deze relatief kleine coöperatie. Het omvat wijngaarden uit de dorpen Montfrin, Comps, Meynes en Thésiers. De aangesloten wijnboeren werken raisonnée of gecertificeerd biologisch. Zij worden tijdens het seizoen bijgestaan door een oenoloog die alles nauwlettend volgt en zo nodig bijstuurt om zodoende een hoog kwaliteitsniveau te waarborgen. De wijnen van “Montfrin” hebben dan ook een uitmuntende prijs/kwaliteit verhouding.

Orion 2022

A.O.P. Costières de Nîmes

Prettig wit voor bij de maaltijd of aperitief. Licht van kleur, sterk van smaak. Boordevol fris fruit met een zachte afdronk.

Druif: grenache, roussanne, marsanne
Serveren.: 11˚- 13˚
Bewaarcap.: 2 tot 3 jaar
Wijn en spijs: Aperitief, salades, schaaldieren
c

Oracle 2022

A.O.P. Costières de Nîmes

Een heerlijke fruitige zomerrosé met voldoende spanning om niet te vervelen.

Druif: grenache, cinsault, syrah
Serveren.: 11˚- 13˚
Wijn en spijs: Aperitief, pittig gekruide gerechten
c

Empeintre 2018

A.O.P. Costières de Nîmes

Volle, krachtige rode wijn uit een gebied dat wereldwijd steeds vaker onder de aandacht komt vanwege de kwaliteit van haar wijnen. En zolang dat ook nog gepaard gaat met een geweldige prijs/kwaliteit verhouding wordt je daar toch heel gelukkig van. Deze cuvée van 5 klassieke Rhône-druivensoorten staat bol van donker fruit als bramen en bosbessen en heeft een lekker pepertje in de finale.

Druif: grenache, syrah, mourvèdre, carignan, cinsault
Serveren.: 13˚-15˚
Bewaarcap.: tenminste 5 jaar
Wijn en spijs: hazenbout of -peper, hachee, gegrild vlees
c

Cassiopée 2022

A.O.P. Côtes-du-Rhône

Een goed gestructureerde wijn met lichtgroene tinten. Hij ruikt naar voorjaarsbloemen en tropisch fruit. Dit laatste komt ook in de smaak tot uiting, je proeft ananas, lychee en limoen.

Druif: grenache blanc, roussanne, viognier
Serveren.: 11˚-13˚
Bewaarcap.: 3 tot 5 jaar
Wijn en spijs: tartaar van tonijn of zalm, pasta met vongole, oesters.
d

Genese 2020

A.O.P. Côtes-du-Rhône 

Een lekker sappige rode wijn van de klassieke Rhône-druiven. Veel rood fruit in combinatie met een vleugje peper en thym.

Biologisch gecertificeerd.

Druif: grenache, syrah
Serveren.: 14˚-16˚
Bewaarcap.: tenminste 5 jaar
Wijn en spijs: Harde kazen, gegrild vlees
d